Pracownia Grafiki Historycznej

Ryciny z dawnych lat

Opinie klientów

Mateusz

Piękna, starannie wykonana praca. Wracam wspomnieniami do dzisiejszych uliczek toruńskiej starówki a mam tym większą przyjemność patrzeć na tę prace wiedząc, że jest niepowtarzalna i wykonana specjalnie dla mnie. Z całą pewnością i przekonaniem polecam sprawić sobie taki prezent!

Beata

Przepięknie wykonana grafika, dbałość o najdrobniejszy szczegół, a przy tym pełen profesjonalizm. Jakub okazał się pomocny w wyborze zarówno wielkości grafik jak i ram które idealnie wpasowały się w moje wnętrza. Bardzo dziękuję.

Klaudia

Piękna grafika, bardzo ociepla i ożywia przestrzeń. Druk jest wysokiej rozdzielczości. Fajny pomysł na oryginalną ozdobę kuchni. Mam też pomidorki i wyglądają równie świetnie. Z niecierpliwością czekam na kolejne wzory.

Adrian

Grafiki pomimo swojego wieku wyglądają “jak nowe” jednocześnie nie tracąc na swojej autentyczności i walorach historycznych. Niesamowita dbałość o szczegóły – perfekcja w każdym calu! Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu lub nietuzinkowej dekoracji mieszkania, polecam kontakt z Jakubem.

Mariusz

Świetnie wykonane prace zdobią mój dom. Znalazły miejsce w mojej kuchni i przyciągają uwagę swoimi barwami oraz wyostrzonymi konturami. Po prostu są fajne i na pewno zrobię kolejne zamówienia gdyż P. Jakub dba o każdy detal.

Angelika

Pomidory i papryczki idealnie pasują do kuchni w stylu vintage. Obrazy mają ładne nasycone barwy i mieszczą się w standardowe wymiary ramek. Duży wybór obrazków z warzywami, jednak najbardziej przemawiają do mnie papryki i pomidory.

Michał

Zachwycająca, solidna ręczna robota. Wspaniały detal, pewna ręką i wielki talent Kuby! Ozdoba domu na honorowym miejscu. Polecam serdecznie!

Jacek

Wspaniała robota i wykonanie. Moja stara pocztówka otrzymała drugie życie i zdobi dumnie pokój. Kontakt z Kuba doskonały można wszystko uzgodnić. Zapewne jeszcze nie raz coś zamówię od niego do upiększenia mieszkania!

Andrzej

Pięknie wykonana grafika. Goście zawsze zwracają uwagę na tego typu nietuzinkowe elementy wystroju. Prace wykonane przez Jakuba dają pewność, że posiadamy coś unikatowego i z charakterem 🙂

Husarze w Twoim domu

Paweł

Super pomysł na prezent do każdego wnętrza. Fajna grafika, oddaje klimat tamtych czasów 🙂

Jeśli chcesz by Twoja opinia o
Pracowni Grafiki Historycznej
pojawiła się tutaj napisz do mnie na
kontakt@grafikahistoryczna.pl

Jeśli chcesz by Twoja opinia o
Pracowni Grafiki Historycznej
pojawiła się tutaj napisz do mnie na
kontakt@grafikahistoryczna.pl

Jeśli chcesz by Twoja opinia o
Pracowni Grafiki Historycznej
pojawiła się tutaj napisz do mnie na
kontakt@grafikahistoryczna.pl