botanika

botanika

Obrazy botaniczne

Obrazy warzyw / obrazy owoców

Obrazy botaniczne uatrakcyjnią kuchnię, jadalnię lub ogród zimowy. Ten uniwersalny a zarazem ciekawy wnętrzarski dodatek sprawdzi się również w industrialnych lub vintage restauracjach. Obrazy z motywem warzyw lub owoców idealnie wpasują się do restauracji wegetariańskich, podkreślając jej charakter.

Stylowe obrazy z motywem warzyw oraz owoców są obecnie najmodniejszym akcentem dekoracyjnym kuchni, ponieważ pasują do każdego stylu wnętrz. W kolekcji znajdziesz kilka obrazów botanicznych, z których można stworzyć spójną kompozycję, są to obrazy z motywem papryki, pomidora, cebuli, sałaty, groszku i dyni.

Obrazy warzyw cechuje najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. Ryciny drukowane są na trwałym papierze o dużej gramaturze.

  • Produkt Polski
  • Obraz botaniczny sprzedawany jest bez ramy
  • Każdy obraz botaniczny drukowany jest na zamówienie na papierze o gramaturze 200g
  • Dostępny w wymiarze 30×40

Sztuka botaniczna

Początki botaniki w sztuce sięgają nawet roku 500. Jednak prawdziwy napływ artystów zakochanych w roślinach, owocach i warzywach nastąpił między XVIII a XIX wiekiem. Okres ten nazwany jest złotą erą sztuki botanicznej i wybuchł wraz z rozwojem nauki. Na mojej witrynie możesz nabyć między innymi prace z Albumu Benary, sławne pomarańcze Poiteau czy też kwiaty Pierre-Joseph Redouté.

Jeśli interesuje Ciebie wydruk obrazów botanicznych w innym formacie – zapraszam do kontaktu.

Darmowa dostawa

Obowiązuje już od 300 PLN,
więc dobierz mądrze!
Ci po lewej
już są załadowani
i zadowoleni.

Darmowa dostawa

Obowiązuje już od 300 PLN, więc dobierz mądrze! Ci wyżej już są załadowani.